Kamery CCD • Rejestratory DVR • Telewizja przemysłowa
Minikamery szpiegowskie • Kamery ukryte
Podsłuchy • MonitoringMultiplus oferuje: monitoring, podsłuchy, kamery ukryte i minikamery, kamera CCD, telewizja przemysłowa, rejestrator dvr

Pendrive z mini kamerą szpiegowską + Aparat + Dyktafon + Detektor ruchu   

Brak ocen
brutto: 98.40 zł
netto: 80.00 zł

Opis produktu

Kamera w pendrivie nie różni się praktycznie niczym od zwyczajnego pendriva pod względem wyglądu, dlatego też będzie doskonałym urządzeniem szpiegujący, które nie wzbudzi żadnych podejrzeń, nawet u najbardziej dociekliwej osoby. Przy pomocy urządzenia mamy możliwość rejestracji obrazu wideo z dźwiękiem w rozdzielczości 720x480, wykonania zdjęcia (rozdzielczość 1280x1024) oraz nagrania samego dźwięku (funkcja dyktafonu cyfrowego). FUNKCJA DETEKCJI RUCHU.

Niezwykle ważną funkcją jaką dysponuje pendrive z kamerą jest wbudowany detektor ruchu. Po jego uruchomieniu, urządzenie przechodzi w stan czuwania a w chwili, gdy przed obiektywem pojawi się jakiś ruch automatycznie rozpocznie nagrywanie wideo z dźwiękiem. Co więcej po kilku minutach od rozpoczęcia nagrania, jeśli ruch ustąpi, urządzenie przerywa rejestrację i ponownie przechodzi w stan czuwania. Po kolejnym wykryciu ruchu, znowu rozpoczęte jest nagranie. Taki system umożliwia zaoszczędzenie zarówno energii jak i pamięci oraz znacząco ułatwia przeglądanie zebranego materiału.
Urządzenie wyposażone jest we wbudowany wysokiej klasy akumulator litowo-jonowy umożliwiający pracę w trybie ciągłego nagrywania wideo nawet do 90 minut. Cały materiał zapisywany jest na karcie pamięci (brak w zestawie). Pendrive obsługuje karty pamięci microSD o pojemności do aż 32GB. Na karcie takiej zmieści się nawet 8 godzin nagrania wideo i kilka tysięcy zdjęć.
Wartym uwagi atutem jest również możliwość wyświetlania daty i godziny na nagraniach oraz zdjęciach. Opcja ta przydaje się szczególnie wtedy, kiedy chcemy mieć dokładny pogląd, o której godzinie miało miejsce dane zdarzenie.


Dane techniczne:

- Fabrycznie nowy
- Matryca - 5mpix
- Rozdzielczość nagrania wideo - 720x480 30kl/sek
- Format wideo - AVI
- Rozdzielczość zdjęć - 1280x1024
- DETEKCJA RUCHU
- Format zdjęć - JPG
- Wbudowany detektor ruchu - automatycznie rozpoczyna pracę w chwili wykrycia ruchu
- Funkcja dyktafonu - możliwość rejestracji samego dźwięku
- Format plików dźwiękowych - WAV
- Wbudowana pamięć - brak
- Obsługa kart pamięci micro SD do 32GB
- Czas pracy na akumulatorze - 90 minut
- Możliwość użytkowania jako zwykły pendrive
- Niewykrywalny kamuflaż
- Czas ładowania akumulatora - 180 minut
- Zasilanie - wbudowany wysokiej jakości akumulator litowo-jonowy
- Kompatybilny z WINDOWS 98/98SE/ME/2000/XP/VISTA/7/MAC OS/LINUX

Opinie o produkcie

Brak opinii o tym produkcie
Dodaj swoją opinię

Sklep Multiplus.eu oferuje urządzenia dla systemów ochrony mienia. Multiplus to kompleksowa oferta sprzętu dla instalatorów telewizji przemysłowej. Sklep prowadzony jest przez bezpośredniego importera tych urządzeń, firmę Multi System Plus z Warszawy. Zajmujemy się importem i dystrybucją urządzeń dla telewizji przemysłowej. Oferowane przez nas wysokiej jakości urządzenia możesz teraz nabyć po bardzo niskich cenach przez internet i bez wychodzenia z domu. Nasz sklep oferuje olbrzymi wybór kamer CCD w dowolnej konfiguracji do pracy przy różnych warunkach oświetleniowych: kamery do pracy w ciemnościach, kamery ukryte, minikamery szpiegowskie. Systemy monitoringu wyposażamy w najnowocześniejsze kamery, najlepszy rejestrator sygnału dvr i tworzymy monitoring na miarę 21 wieku. Dostarczymy również najnowocześniejsze podsłuchy i sprzęt dla firm detektywistycznych. Specjlaność sklepu to: kamery CCD, obiektywy i obudowy do kamer, rejestratory dvr, specjalistyczne kamery ukryte i minikamery, podsłuchy. Oferujemy kompleksowe zaopatrzenie dla firm instalujących telewizję przemysłową i monitoring.
Jeżeli instalujesz kamery CCD przyjdź do nas - dostarczymy Ci je najtaniej.